Vítejte na webu stavební společnosti TUFÍR, spol. s r.o., kde vám nabízíme široké spektrum stavebních služeb a odborných řešení. Naše společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala významným hráčem na trhu stavebnictví v České republice. Sídlíme v Kunovicích a jsme hrdí na naši schopnost poskytovat komplexní stavební činnost, která zahrnuje pozemní, vodohospodářské a dopravní stavby v okrese Uherské Hradišti, Zlínském kraji a služby stavebními stroji v rámci celé České republiky.

Naše služby

TUFÍR se specializuje na realizaci staveb na klíč v oblasti občanské, bytové a průmyslové výstavby. Mezi naše hlavní činnosti patří také zemní práce, řezání betonu, jádrové vrtání a čerpání betonu. Naše široká nabídka zahrnuje i půjčovnu stavební a zahradní mechanizace a nářadí, čímž uspokojíme potřeby jak profesionálů, tak domácích kutilů​.

Proč si vybrat právě nás?

Naše společnost se pyšní profesionálním přístupem, dlouholetými zkušenostmi a vysokou kvalitou odvedené práce. Snažíme se být spolehlivým parťákem pro všechny naše klienty, ať už se jedná o malé domácí projekty nebo rozsáhlé komerční stavby. Důraz klademe na bezpečnost, ekologii a dodržování nejvyšších standardů ve stavebnictví.

Naši odborníci

V čele společnosti stojí Ing. Lubomír Šlosar, který svým vedením zajišťuje, že každý projekt je realizován s maximální pečlivostí a odborností. Náš tým se skládá z kvalifikovaných profesionálů, kteří jsou připraveni vyhovět vašim požadavkům a přání​.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoli dotazy nebo byste chtěli využít naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi vám poskytneme více informací a nabídneme individuální řešení šité na míru vašim potřebám​.

Těšíme se na spolupráci s vámi a věříme, že naše služby naplní vaše očekávání a přispějí k úspěchu vašich projektů.